logo
zawartość koszyka (pusty)

REGULAMIN USŁUGI - NEWSLETTER

Niniejszy Regulamin jest dokumentem, który określa zasady świadczenia usługi dostarczenia treści drogą poczty elektronicznej, zwaną dalej usługą "Newsletter".

Operatorem usługi jest Sklep internetowy Emet-Impex SA, działający pod adresem: www.emetimpex.pl, prowadzony jest przez firmę: Emet-Impex SA, z siedzibą w Katowicach przy ul. Uniwersyteckiej 13 wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach pod numerem KRS 0000767662, z kapitałem akcyjnym 4 009 000,00 PLN opłaconym w całości, nr NIP 6310200179, nr Regon 271233040.

PRZEDMIOT USŁUGI

Przedmiotem usługi "Newsletter" świadczonej przez Sklep internetowy Emet-Impex SA jest umożliwienie wszystkim Użytkownikom, którzy przystąpili do subskrypcji na automatyczne i bezpłatne otrzymywanie wiadomości elektronicznych, które zawierają oferty, promocje, oraz informacje o nowościach produktowych dostępnych na stronie www.emetimpex.pl.

DANE OSOBOWE USŁUGI

W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych zgłoszonych w toku świadczenia usługi "Newsletter" nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie stosuje się odpowiednie zapisy Polityki Prywatności firmy, której treść dostępna jest tutaj.

WARUNKI KORZYSTANIA

 1. W celu otrzymania wiadomości elektronicznych Klient zapisuje się do usługi "Newsletter" na stronie www.emetimpex.pl udostępniając swój adres poczty elektronicznej.
 2. W celu skorzystania z usługi "Newsletter" konieczne jest urządzenie z dostępem do Internetu oraz poprawnie skonfigurowana poczta elektroniczna.
 3. Subskrypcja usługi "Newsletter" jest dokonywana jest poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym.
 4. Subskrypcja usługi "Newsletter" może również zostać dokonana poprzez zaznaczenie odpowiednich opcji i kliknięcie na przycisk "Zapisz się" w części jej dotyczącej na stronie www.emetimpex.pl
 5. Zaznaczenie zgód akceptację przedstawionego Regulaminu oraz Polityki prywatności firmy i powoduje przyjęcie oferty złożonej przez Emet-Impex SA, które jest równoznaczne z zawarciem umowy.
 6. Wiadomości, wysyłane w ramach usługi "Newsletter", stanowią utwory w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie określonej w przepisach prawa. Kopiowanie, modyfikowanie i wykorzystywanie w sposób niezgodny z przeznaczeniem lub bez zgody Operatora usługi "Newsletter" może stanowić naruszenie prawa.
 7. W trakcie korzystanie z usługi "Newsletter" zabronione jest dostarczanie treści o charakterze bezprawnym.

CZAS TRWANIA USŁUGI

 1. Umowa na świadczenie usługi "Newsletter" zostaje zawarta na czas nieokreślony.
 2. Użytkownik ma prawo natychmiastowo wypowiedzieć umowę o korzystanie z usługi "Newsletter", klikając "Anuluj subskrypcję" w wysłanej wiadomości elektronicznej lub bezpośrednio na adres sklep@emet-impex.pl.
 3. Operator może zawiesić bądź zakończyć świadczenie usługi "Newsletter" po uprzednim poinformowaniu Klientów na podane przez nich adresy e-mail.
 4. Operator ma prawo do usunięcia nieprawidłowego lub nieistniejącego adresu e-mail podanego przez Klienta.

REKLAMACJE USŁUGI

 1. Reklamacje dotyczące usługi złożyć na adres mailowy: sklep@emet-impex.pl
 2. Reklamacja powinna zawierać dane osobowe lub podmiot składający reklamację (imię i nazwisko/nazwa podmiotu, adres lub adres e-mail) oraz wskazanie przyczyny reklamacji oraz treść żądania.
 3. Operator usługi "Newsletter" rozpatrzy reklamację w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania.

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij