logo
zawartość koszyka (pusty)

Usługa finansowania zakupów jest dedykowana dla Klientów, którzy potrzebują szybkiej gotówki na zakupy firmowe. Zakupy zostaną opłacone przelewem ekspresowym, do spłaty w wygodnych ratach. Dokładna wysokość raty zostanie podana w trakcie wypełniania wniosku. Autoryzacja odbywa się za pomocą maila lub SMS-a.

Podczas pierwszej transakcji, w pierwszej kolejności sprawdzana jest tożsamość Klienta i jest on proszony o wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł.
Zaraz po weryfikacji, złotówka zostanie zwrócona na konto. W kolejnych transakcjach, wystarczy złożenie wniosku. Odpowiedź jest wysyłana do Państwa w ciągu 2h.

Start Krok 1 Krok 2 Krok 3 Koniec
Złóż zamówienie
w naszym sklepie
Wypełnij wniosek przekazując Fakturę VAT/Pro formę Wybierz dogodną
liczbę rat 3/6/9/12
Zaakceptuj warunki przez
wiadomość SMS
Zakupy zostały
w pełni opłacone!

Start

Złóż zamówienie w naszym sklepie

Krok 1 

Wypełnij wniosek przekazując Fakturę VAT/Pro formę

Krok 2 

Wybierz dogodną liczbę rat 3/6/9/12

Krok 3 

Zaakceptuj warunki przez wiadomość SMS

Koniec 

Zakupy zostały w pełni opłacone!

Dzięki temu nie tracą Państwo czasu na załatwianie, często ciągnących się formalności, oraz przyspiesza to proces przyznania finansowania. Platforma PragmaGO® jest dostępna 24 godziny, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu mogą Państwo wypełnić wniosek finansowania zakupów firmowych nie wychodząc z biura/domu.

PragmaGO® przedstawia warunki, które można zaakceptować kodem SMS, lub przez maila. Transakcja zostaje opłacona i spłacają Państwo zobowiązanie w ustalonych wcześniej ratach.

 
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij